Doprava a platba

Doprava

Zboží Vám zašleme přepravní spedicí DPD na kterékoliv místo v České republice zdarma.

Doprava na Slovensko:

Na Slovensko zasíláme poštou nebo přepravní spedicí na dobírku, cena dopravy je 290 Kč.

Ke každé zásilce přikládáme řádný daňový doklad. V případě, že po rozbalení Vaší zásilky zjistíte, že se doklad v zásilce nenachází, kontaktujte nás a my Vám pošleme jeho kopii.

Upozornění: Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – zjevnou vadu (poškození obalu) je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je tak možné převzít i s touto vadou bez obavy s následným uplatňováním případné škody.

Obsah zásilky zkontrolujte po odjezdu řidiče, řidič nečeká na kontrolu obsahu při předávání – skryté vady je možné ohlásit odesílateli do 3 dnů po převzetí zásilky a zažádat o sepsání zápisu o škodě.

Dodací lhůty:

Průměrná doba expedice našeho zboží se pohybuje v rozmezí 1-10 dní. Tato doba se může ve vzácných případech prodloužit. V takovém případě Vás upozorníme e-mailem na změnu dodací lhůty Vašeho produktu a budete mít možnost Vaši objednávku stornovat. K expediční době je třeba ještě připočíst dobu potřebnou pro doručení. V případě zaslání poštou je tato doba 1-2 dny, při dodávce přepravní spedicí se tento čas zkracuje na maximálně jeden den. Pro rychlé doručení zásilky je vhodné uvést do kontaktní adresy i mobilní telefonní číslo, aby se s Vámi mohl řidič domluvit na přesném čase a místě dodání.

Platební podmínky:

Platba dobírkou při převzetí zboží – úhrada řidiči při doručení.
Platba předem na konto – po obdržení kopie objednávky na Váš email můžete uhradit zboží převodem na číslo účtu: 107-381950287/ 0100 vedeného u Komerční banky, po obdržení platby zboží odešleme bez dalších poplatků. Před platbou vyčkejte prosím na email, kde bude potvrzena skladová dostupnost a pokyn k převedení peněz.